50. sabirna akcija „Solidarnost na djelu 2022“

Kao i svake godine, naša škola je sudjelovala u provođenju akcije Crvenog križa „Solidarnost na djelu“. Ove godine se akcija provodila od 10. listopada 2022. do 17. listopada 2022.godine. Prikupljali su se prehrambeni artikli sa dužim rokom trajanja te higijenski pribor. Sve prikupljene namirnice dopremljene su u prostorije Crvenog križa – Karlovac, te su njihovi djelatnici složili pakete za potrebite obitelji. Djelatnici Crvenog križa sa učiteljicom kemije i tehničke kulture, Blaženkom Mravunac, koja je zadužena za akciju u našoj školi, posjetili su odabrane obitelji iz naše škole te im dostavili pakete u četvrtak 10. studenog 2022.godine.
U ime ovih obitelji zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u provođenju akcije! Posebno zahvaljujemo gospođi Danijeli Moguš, majci učenika Benjamina i Lane, na dostavljenom higijenskom priboru koji je donirala tvrtka Comel!
Hvala na suradnji i odazivu provedenoj akciji!

Učiteljica Blaženka Mravunac