Dan škole 2022.

Dana 20.lipnja 2022. godine, nakon dvogodišnje stanke, Osnovna škola Skakavac obilježila je Dan škole sportskim igrama na školskom igralištu. Sudjelovali su učenici nižih i viših razreda škole, kao i njihovi učitelji, te zaposlenici škole.

Najprije su učenici od 1. do 4. razreda održali natjecanje iz graničara, a nakon njih su učenici od 5. do 8.razreda, zajedno s učiteljima, stručnim suradnicima, zaposlenicima te ravnateljem Antom Ćališem, održali natjecanja iz tri sporta: nogometa, košarke i odbojke, i to posebno muške i ženske ekipe.

Svaka utakmica je bila jako neizvjesna i napeta jer su svi dali sve od sebe da pobijede, praćeni brojnim navijačima koji su glasno navijali za svoje favorite.

Istovremeno smo obilježili i kraj nastavne godine 2021./2022. jer je sutra posljednji dan nastave nakon čega učenici kreću na zasluženi ljetni odmor.