Edukativna bojanka “Oboji za bolje sutra” dostupna za svu djecu diljem Hrvatske

S veseljem Vam javljamo da je Regionalna zaklada za lokalni razvoj “Zamah” predstavila bojanku „Oboji za bolje sutra“, koju je izradila u suradnji s osnovnoškolcima iz Bjelovarsko-bilogorske županije, a koja je dostupna u digitalnom formatu za svu djecu diljem Hrvatske.

Bojanka na zabavan i edukativan način govori o važnosti novog socijalnog ponašanja i mogućnosti kvalitetnog obrazovanja u doba pandemije COVID 19, s naglaskom na usvajanje novih načina učenja poput učenja na otvorenom, usvajanja zdravog načina života te osiguravanja sigurnosti života u gradovima i selima.

Posebnost ove bojanke čine prekrasni radovi učenika osnovnih škola iz Bjelovarsko-bilogorske županije. Tako osim crteža na aktualnu temu COVID-a 19, bojanku krase i originalne pjesmice te tekstovi.
Osim što je besplatna, namijenjena je učenicima od 1. do 3. razreda osnovne škole.

Bojanku možete preuzeti besplatno ovdje: Bojanka COVID