Obavijest za roditelje prvog razreda

Poštovani roditelji,

Obavještavam vas da će učenici dobiti besplatne udžbenike. Grad Karlovac će za školsku godinu 2021./2022. financirati nabavu radnih bilježnica.

Za učenike čiji su roditelji korisnici socijalnog programa,odnosno subvencionirane prehrane, iz proračuna grada Karlovca, financirat će se nabava i zbirke zadataka iz matematike i likovne mape.

Roditelji učenika  1. razreda koji nisu korisnici socijalnog programa trebaju kupiti

1. Moj sretni broj 1, D. Miklec, S. Jakovljević Rogić, G.Prtajin, zbirka zadataka iz matematike u prvom razredu osnovne škole, Školska knjiga d.d.
  2. Likovna mapa za 1. razred osnovne škole, Školska knjiga d.d.

POTREBAN PRIBOR U PRVOM RAZREDU

1. Školska torba – škare i ljepilo, papirnate maramice uvijek u torbi
  2. Pernica u kojoj su tri do četiri obične olovke, brisalo, šiljarka, kratko ravnalo, drvene bojice
  3. Informativka (mali blokić) za pisanu suradnju roditelja i škole. U informativku obvezno upisati brojeve mobitela roditelja zbog moguće potrebe za što bržim kontaktiranjem i kućni telefonski broj.
  4. Bilježnice:
  • Hrvatski jezik: crtančica, dvije pisanke A
  • Matematika: matematička bilježnica za 1. i 2. razred
  • Priroda i društvo: crtančica, pisanka A
  • Engleski jezik: pisanka A
  • Vjeronauk: crtančica, pisanka A
  • Informatika: pisanka A
  • Likovna kultura: U kutiju (na primjer od cipela) na kojoj piše ime i prezime učenika, staviti sljedeći pribor: krpicu za brisanje kistova, flomastere, mekanu olovku za likovni (olovka B), jedan debeli i jedan tanki kist za slikanje vodenim bojama, vodene boje, (uljne) pastele, plastelin.

Molim Vas da sve udžbenike, radne bilježnice i pisanke omotate i na svaku napišete velikim tiskanim slovima ime učenika.

Učiteljica Vesna Jagić

POTREBAN PRIBOR U PRVOM RAZREDU – PDF